«Збаразький КХП» збільшуватиме обсяги перевалки зерна
Корпорація «Збаразький КХП» приймає 220 тис. тонн зерна на рік й надалі планує підвищити обсяги перевалки до 240 тис. тонн на рік.
Про це The Ukrainian Farmer розповів власник корпорації «Збаразький КХП» Олександр Шпак.
За його словами, до корпорації крім самого Збаразького КХП входить транспортна і торговельна компанії, а також тарний комбінат. Наразі корпорація зосередилася на прийманні й доробці зерна та його на експорті.
Олександр Шпак зауважив, що на сьогодні підприємство розвинулось до рівня, коли без проблем приймає 220 тис. тонн зерна на рік. Й в «Збаразькому КХП» є технічні можливості для збільшення потужностей одночасного зберігання.
Він констатував, що одним з проблемних питань є перевезення зерна «Укрзалізницею».
«Цього року ми натрапили на значущі труднощі: через відсутність тяги зерно вивозили надто повільно, і це суттєво вплинуло на загальні результати роботи підприємства. Взагалі підвищити обсяги перевалки до 300 тис. тонн на рік не є проблемою. Нам довіряють, і до нас везуть зерно. Але нам потрібно 800 вагонів на місяць, щоб досягти такого результату. На жаль, Укрзалізниця користується своїм монопольним становищем і суттєво впливає на зерновий ринок України», – зазначив Олександр Шпак.
Він повідомив, що незважаючи на труднощі з Укрзалізницею, підприємство планує й надалі збільшувати обсяги перевалки.
«На наступний сезон ми плануємо досягти 240 тис. тонн. Це буде досягнуто привабливими цінами, високою якістю послуг, мінімізацією простоїв автотранспорту, швидкою оплатою й щоденним підлаштуванням під вимоги клієнта. Це означає, що за потреби компанія готова робити реконструкцію технологічних ліній і надалі покращувати сервіс на кожному етапі приймання зерна», – підсумував Олександр Шпак.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом