Закарпатські аграрії почали роботи із захисту сільгоспкультур
На сьогодні аграрії Закарпаття у достатній кількості забезпечені насінням, добривами, засобами захисту та паливо-мастильними матеріалами.
Забезпеченість пестицидами становить 76% від загальної потреби для комплексу заходів із захисту рослин у весняно-літній період. Загальна потреба у пестицидах становить 275,7 тонн. Частина препаратів уже поставлена дистриб’юторами у господарства, частина буде підвозитися за необхідності.
Про це повідомив Василь Якобчук, перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в області
Наразі сільгосппідприємства вже почали заходи із захисту рослин. Наразі вже майже 5 тис. га оброблено пестицидами. Проти бур’янів оброблено 0,9 тис.га, проти хвороб – 2,1 тис.га, проти шкідників – 1,8тис.га.»
Загальна прогнозована посівна площа сільськогосподарських культур по всіх категоріях господарств у регіоні на 2022 рік становить 164,3 тис. га. Із них озимих зернових культур 17,5 тис. га що становить 11% від загальної кількості посівних площ.
Ярими зерновими культурами аграрії області планують засіяти 56,6 тис. га. із них: ранніх зернових колосових – 2,7 тис. га.; кукурудзи – 52,0 тис.га;соняшника – 3,1 тис.га;сої – 11,0 тис.га.
«На сьогодні у нас в області вже завершено посів ярих ранніх колоскових культур на 100%. На сьогоднішній день продовжується підготовка грунту під інші ярі культури. Кукурудзу в нас вже висіяно на площі 1.5 тис.га, поки що це становить 3% від загальної кількості запланованого посіву», – зазначилп Тамара Василів заступниця начальника управління – начальниця відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом