«Волошкове поле» інвестує у виробництво молочної сировини
Молочна компанія «Волошкове поле» (Черкаська область) розвиває власні молочні ферми, щоб отримувати з них сировину. Сьогодні їх три: дві на Черкащині й одна ‒ на Кіровоградщині.
Про це в своїй колонці на Аgrotimes пише генеральний директор молочної компанії «Волошкове поле» Андрій Табалов.
«Перше, що ми зробили, ‒ почали реконструкцію корівників і приміщень, а також провели певну роботу для підвищення продуктивності виробництва на цих об’єктах», ‒ зазначає він.
На одній із ферм у Черкаській області наразі здійснюється найбільший обсяг робіт.
«Там ми вирішили реалізувати новий проект: реконструювати корівник і доїльно-молочний блок, аби збільшити потужності виробництва, ‒ розповідає Андрій Табалов. ‒ Молочно-доїльну залу на цьому об’єкті буде переобладнано по типу «ялинка», щоб забезпечити безприв’язне утримання корів».
Зараз відбирають нетелей данської селекції джерсейської породи, планується закупити близько 200 голів.
«Загалом ферма в Черкаській області ‒ це велике молочне виробництво на сім корівників, із яких сьогодні працюють три, один ‒ у процесі реконструкції, а ще три плануємо реконструювати найближчими роками», ‒ уточнює Андрій Табалов.
За його словами, ідея започаткувати власне виробництво молочної сировини для підприємств молочної компанії «Волошкове поле» існувала давно. Але на практиці була реалізована волею випадку.
«Кілька років тому в рамках розвитку іншого напряму нашого бізнесу, а саме для забезпечення якісною пшеницею переробних і хлібопекарських підприємств, ми придбали сільськогосподарське товариство. В його складі була також молочна ферма. Ми вирішили її зберегти та подивитися, як працює цей бізнес. Побачили, що він економічно вигідний, і почали потроху розвивати напрям виробництва молочної сировини», ‒ зазначає він.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом