Відродження українського тваринництва після війни буде надзвичайно бурхливим – думка
В українському агробізнесі зростає інтерес до розвитку тваринництва, зокрема, серед великих аграрних компаній. Це пов’язано з тим, що галузь дає змогу продукувати додану вартість. Про стан агросектора в Україні розповів Андрій Дикун, голова Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР) та засновник Фонду SAVEUA на конференції “Боротьба за існування українського тваринництва” в рамках провідної виставки тваринництва EuroTier 2022 у німецькому місті Ганновер.
«На сьогодні в Україні більш-менш виживають фермери, які мають підрозділ тваринництва. Війна всім довела, наскільки важливо виробляти продукцію з доданою вартістю. Таку змогу дає тваринництво, про це почали замислюватися вже і великі аграрні компанії», – зазначив очільник ВАР. Щодо молочної галузі, то в Україні вже розроблена Дорожня карта, яка погоджена з учасниками ринка, Мінагрополітики та Президентом України, і це важливий крок уперед.
«Я прогнозую, що відродження українського тваринництва після війни буде надзвичайно бурхливим. Але нам потрібні європейські та американські технології переробки, а також розуміння, хто буде нашими партнерами. Україна активізує експорт молочної продукції, але немає жодного заводу, який би міг переробляти більше тисячі тонн молока. За цим майбутнє, і в нас шикарні молочні ферми. Вважаю, що українські молочні ферми сьогодні є найефективнішими у Європі, проте їм бракує ефективної переробки», – додав Андрій Дикун
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом