В “Лемтранс” розповіли, як побудована робота зернового терміналу “Мостиська”
В компанії “Лемтранс” розповіли про те, як побудована робота зернового терміналу “Мостиська”. У 2022 році “Лемтранс” разом с партнером адаптували термінал “Мостиська” під потреби ринку та добудували елеватор.
Зазначається, що загальний обсяг одночасного зберігання становить понад 4 тис. тонн. Загальна довжина колій всього терміналу (з урахуванням контейнерного) дозволяє приймати максимально 8 потягів: 4 потяги колії стандарту 1520 мм та 4 потяги європейського стандарту 1435 мм. Для їх опрацювання використовуються власні локомотиви, які можуть виїжджати на станцію.
“До нас приходить потяг з української сторони і через елеваторну технологію ми навантажуємо вузький потяг (поїзд на колії 1435 мм – ЦТС), котрий далі відправляється на європейську сторону”, – йдеться в повідомленні.
В компанії додали, що термінал є тримодальним: працює із залізничними вагонами, автотранспортом та контейнерами.
“І всі ці три види транспорту між собою можуть працювати в будь-якій комбінації. Це дозволяє з’єднати різні засоби транспортування для того, щоб продовжити перевалку та транспортування”, – підкреслили в “Лемтранс”.
“На терміналі працюють всі необхідні служби – фітосанітарна та ветеринарна служби, створений окремий митний відділ (що дозволяє швидко оформлювати потяги). Елеватор обладнаний усіма сучасними технологіями”, – додали в компанії в коментарі ЦТС.
Нагадаємо, що контейнерний термінал “Мостиська” був запущений в роботу влітку минулого року. “Лемтранс” і компанія “Реіл Транс Інвестмент” виступали інвесторами проекту, компанії N’UNIT та “Левада-Карго” – партнерами з розвитку контейнерного бізнесу.
Також в рамках цього проекту було побудовано зерновий термінал, який може обробляти 60 тис. т збіжжя щомісяця. Щодо зернового терміналу, повідомлялося, що партнером по проекту виступав зернотрейдер UGTC Trade, що володіє п’ятьма перевалочними терміналами в Україні.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом