УЗ пропонує варіанти розподілу обмеженої кількості вагонів у напрямку портів
В АТ «Укрзалізниця» готують пропозиції до ДП «Адміністрація морських портів України» щодо розподілу між припортовими станціями обмеженої кількості вагонів, що рухаються у напрямку морських портів. Про це йшлося під час наради представників товариства з учасниками аграрного ринку 18 січня.
Як зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, товариство зараз може довезти до морських портів лише 2880 вагонів на добу. Це у кілька разів менше, ніж там можуть обробити. Питання обговорювалося на нараді за участю представників термінальних операторів, припортових станцій і ДП «Адміністрація морських портів України» 16 січня. Проте пошук оптимального рішення щодо розподілу обмеженої кількості вагонів триває.
Наразі фахівці компанії під час розподілу беруть до уваги обсяги перевезення вантажів за останні три місяці і в цій же пропорції розподіляють пропускну спроможність. Проте через висловлені зауваження такий підхід планується переглянути.
Зокрема, розглядаються три варіанти. У межах першого пропонується взяти переробну спроможність усіх припортових станцій, порахувати, яку частку має та чи інша станція, та пропорційно розділити пропускну спроможність. Також можуть розподіляти вагони відповідно до довоєнних показників вивантаження на станціях. Третій варіант полягає в тому, щоб урахувати обсяги обробки вантажів станціями за останні два місяці та в такій пропорції розподіляти вагони.
Запропоновані Укрзалізницею варіанти мають розглянути ДП «Адміністрація морських портів України» та термінали і, відповідно, ухвалити рішення щодо того принципу, за яким працюватимуть у подальшому.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом