USDA прогнозує зменшення поголів’я молочних корів у ЄС у 2023 році
Прогнозується, що поголів’я молочних корів у Європейському Союзі у 2023 році впаде нижче 20 мільйонів голів. У порівнянні з 2016 роком це скорочення складає 1,7 мільйона голів, а з 2021 – 564 тис. голів.
Незважаючи на постійне щорічне зростання продуктивності корів, скорочення поголів’я призвело до зменшення виробництво коров’ячого молока в ЄС, яке на 2023 рік прогнозується на рівні 143 млн т. Заплановане з 1 січня 2023 року впровадження нової Спільної сільськогосподарської політики (CAP) і супутньої Стратегії «Від ферми до столу» (F2F), ймовірно, додасть невизначеності для молочного сектору в наступному році.
Посуха в усьому ЄС, яка зберігалася все літо 2022 року, завадила виробництву кормів і молока, оскільки зросли виробничі витрати на енергію та добрива і це спричинило зростання відпускних цін сирого молока.
Виробництво некоров’ячого молока в ЄС в основному зосереджено в країнах Середземномор’я. З ним справи склалися краще, споживчий попит на такі молочні продукти як козячі сири або моцареллу, що виробляється з буйволиного молока, а також місцеве виробництво молока для нішевих продуктів, захищених географічним зазначенням (GI), зростав. Однак фермери у Франції та Італії, які виробляють молоко для виробництва продуктів з географічним зазначенням, зіткнулися з нестачею кормів і припиненням виробництва, оскільки вони більше не могли забезпечити відповідність стандартам годівлі для виробництва продукції з GI.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом