Урожайність пшениці в ІМК на 60% перевищила середню по країні
ІМК завершила жнива озимої пшениці.
Як говориться у повідомленні компанії у Facebook, всього з площі 20,2 тис. га намолочено 139,8 тис. т озимої пшениці з середньою урожайністю 6,9 т/га, що є другим кращим показником за всю історію господарювання компанії та на 60% перевищує середню врожайність пшениці в Україні (згідно з даними Міністерства аграрної політики та продовольства України урожайність пшениці станом на 1 серпня 2024 року становить 4,36 т/га).
У компанії підкреслили, що порадували також якісні показники — більшість зібраної озимини відповідає якісним параметрам продовольчої пшениці.
«Погодні умови восени минулого року сприяли своєчасному посіву, отриманню дружних сходів і кущенню озимої пшениці. Навесні цьогоріч ми провели підживлення та захист рослин від бур’янів, хвороб і шкідників згідно з технологічною картою. Всі операції були виконані вчасно по фазах розвитку культури і погодних умовах.
Збирання ж урожаю пшениці ми розпочали раніше, ніж зазвичай, через те, що у Полтавському кластері компанії було недостатньо опадів для оптимального розвитку рослин, що спричинило певне зниження врожайності у даному кластері та ранній старт жнив. У інших регіонах компанії, на Чернігівщині та Сумщині, погодні умови були більш сприятливі, і ми суттєво перевищили планові показники урожайності та валового виробництва зерна озимої пшениці», — прокоментував результати жнив директор з виробництва ІМК Микола Пилипенко.Для довідки: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрями діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом