«Укргазбанк» для проведення посівної видав 1,1 млрд гривень кредитів
За місяць в рамках держпрограми кредитування агровиробників для проведення посівної «Укргазбанк» видав позики на 1,1 млрд грн. Це другий за величиною результат серед 24 банків-учасників держпрограми. Про це повідомляє прес-служба банку.
«Загалом 2,5 тисячі українських аграріїв отримали 6,7 млрд грн кредитів. Найбільше кредитних коштів на посівну будо видано аграріям з Кіровоградської, Вінницької, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей. Перший агрокредит від банку із держгарантією 80% отримав підприємець з Рівненщини, який займається вирощуванням зернових та технічних культур на площах понад 3 тис. га», — йдеться в повідомленні.
Крім того, «Укргазбанк» працює за пільговою програмою кредитування навіть там, де точилися бої. Першим таким регіоном стала Сумська область, де агровиробник, не злякавшись війни, вирішив засіяти всю свою площу в 1650 га і отримав 7,5 млн грн на придбання добрив та паливно-мастильних матеріалів. На підприємстві планують виростити кукурудзу, соняшник та сою. У господарстві працює більше двох десятків людей. «Це підтверджує важливість такого кредитування для збереження робочих місць. Зараз таких кредитів чимало і по всій Україні, навіть на Чернігівщині, Миколаївщині та Сумщині», — підкреслюють в «Укргазбанку».
Програма держпідтримки аграріїв у військовий час працює вже місяць. «Укргазбанк» пропонує такі умови: кредит під 0% річних строком до 6 місяців, максимальна сума кредиту до 60 млн грн; до 100 млн грн під забезпечення державною гарантією в розмірі 80% від суми кредиту без додаткової застави. «Мінімальна сума кредиту може складати 50 тис. грн. Для отримання кредиту до 5 млн грн діє спрощений механізм», — підсумували в банку. Нагадаємо, Бельгія виділила $500 тисяч для підтримки українських дрібних фермерів.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом