Український ринок комплексних добрив демонструє неймовірне зростання
Значне зростання імпорту комплексних добрив в липні 2024 року стало результатом покращення логістики, наближення сезону внесення та стабілізації ринку комплексних добрив. Аграрії далі не могли чекати, адже в липні відбувається збір зернових і внесення NPK під озимий ріпак. В цей же час стає зрозумілим які перспективи врожаю соняшнику та кукурудзи. В результаті в липні більшість вже остаточно визначаються із кількістю добрив та їх характеристиками.
Враховуючі, що в липні загалом купили імпортних добрив на 38% більше, ніж в червні, і те, що зростання обсягів імпорту відбулось по всім комплексним маркам, можна стверджувати, що аграрії мають оптимістичні розрахунки.
Щодо рейтингу, то він теж змінився, але здебільшого в неочікуваний марках добрив. Так, якщо в азотних, NPK та азотно-фосфорних лідери першої десятки мінялись тільки місцями, то в калійних добривах та фосфорно калійних відбувається майже революція. В цих сегментах посилюється конкуренція, обсяги імпорту теж зростають.
Ми й раніше писали, що сегменти калійних добрив недооцінені і їх частка в ринку буде зростати, фактично зростання відбувається по всіх комплексних марках.
Пропонуємо поглянути на рейтинги імпортерів основних видів добрив в Україні.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом