Українська Пожмашина вироблятиме машини для розмінування
Українська Пожмашина домовилася про співпрацю зі світовим лідером у виробництві машин для розмінування — данською Hydrema.
Гендиректор компанії Пожмашина Олег Авер’янов і генеральний директор данської компанії Hydrema Ян Вернер Єнсен підписали Меморандум про порозуміння, який передбачає локалізацію в Україні частини виробництва данської машини для розмінування HYDREMA910.
Про це йдеться в повідомленні компанії Пожмашина та заяві заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського у Facebook.
Відповідну угоду сторони підписали на Ukrainе Recovery Conference 2023 у Лондоні.
Машина HYDREMA910 — давно стоїть на озброєнні країн НАТО і зарекомендувала себе якнайкраще в найгарячіших точках світу, зокрема в Афганістані.
«Ця угода сприятиме якнайшвидшому розмінуванню територій України. Сьогодні в нашій країні заміновано до 30% території, 8 млн. га сільгоспугідь… Завдяки виробництву, навчанню експлуатації та сервісному обслуговуванню безпосередньо в нашій державі – ми прискоримо темпи очищення», — зазначають у компанії Пожмашина.
Як зазначив Кисилевський, у разі замовлення від держави уряд Данії надасть фінансування, зокрема грантове, для забезпечення потреб українських служб у такій техніці.
«Це саме те відновлення, яке потрібне Україні. Зарубіжні партнери дають технології з розмінування — Україна надає виробничі потужності та людей. У виграші й іноземці, які отримують нові ринки збуту, й українці, для яких створюються нові робочі місця», — додав депутат.
Він підкреслив, що локалізація виробництва — ключова політика для відновлення економіки України.
У компанії наголосили, що локалізація виробництва, зберігання і створення робочих місць є ключовим пріоритетом для економічного зростання і післявоєнного відновлення країни.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом