Україна разом із ООН опрацьовують нові маршрути для Grain from Ukraine – Зеленський
«Працює наша гуманітарна продовольча програма «Зерно з України», завдяки якій уже доправлено десятки тисяч тонн зерна, пшениці у Ємен, Сомалі, Нігерію, Судан, Ефіопію. Дякую країнам-донорам, які допомогли. Тепер ми опрацьовуємо разом із Всесвітньою продовольчою програмою ООН нові маршрути для програми «Зерно з України», щоб допомогти подолати голод у Газі, Малаві, Демократичній Республіці Конго та інших країнах», – сказав Зеленський.
Президент підкреслив, що забезпечити такий результат і повернути світові продовольчу безпеку допомогла спільна рішучість цивілізованих країн світу і глобальна співпраця тоді, коли Росія заблокувала наші порти і почала знищувати аграрну інфраструктуру.
«Ми відновили стабільність глобального продовольчого ринку, знявши російську блокаду частини наших портів і поновивши постачання нашої агропродукції. Вже десятки мільйонів тонн українського продовольства доставлено в Азію, Африку, Європу. Ми довели, що можемо відновлювати продовольчу безпеку, і запрошую усіх приєднатися до реалізації і цього, і всіх інших пунктів нашої Формули миру», – підкреслив Зеленський.
Українська гуманітарна ініціатива “Зерно з України” започаткована у 2022 році, ця програма надає вкрай необхідні продовольчі товари країнам Африки, Азії та Близького Сходу, населення яких зіштовхується з голодом та потенційним голодом. У співпраці зі Всесвітньою продовольчою програмою ООН понад 30 країн та міжнародних організацій приєдналися до України в реалізації цієї ініціативи, і до кінця 2023 року понад 170 тисяч тонн зерна було доставлено до країн з найскладнішою продовольчою ситуацією, включаючи Ефіопію, Сомалі, Кенію та Ємен.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом