Україна. Озимі показали високу життєздатність рослин озимих — до 92-98%
Озимі культури та багаторічні трави знаходяться у стані зимового спокою та мають добру регенераційну здатність.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики і продовольства України.
Зазначається, що згідно із даними моніторингу, проведеного спеціалістами управлінь фітосанітарної безпеки в областях встановлено, що у посівах озимої пшениці та ріпаку заселення мишоподібними гризунами становило 12-61%, за середньої чисельності 1-3, осередково 4 жилих колоній на гектар у господарствах Запорізької області.
Додається, що для визначення життєздатності рослин та їх відрощування, в тому числі і за експрес-методами, проведеними спеціалістами управлінь фітосанітарної безпеки в рекомендовані строки, засвідчують високу життєздатність рослин озимих пшениці, тритикале та жита (відростають 92-98% рослин).
«Рослини перебувають у фазах 3-й листок — кущіння, при їх відрощуванні мають добру регенераційну здатність (Луганська, Хмельницька, Черкаська обл.)», — йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що за оперативною інформацією, наданою Головними управліннями Держпродспоживслужби, станом на 27 січня 2022 року для захисту рослин проти мишоподібних гризунів в областях оброблено:
- озимі зернові культури — 437 тис. га;
- озимий ріпак — 186 тис. га.
Нагадаємо, Україна готова експортувати зернові та олійні культури до Азербайджану. Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує діалог з Азербайджанською Республікою щодо експортного потенціалу української агропродукції.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом