УДП модернізувало власний зерновий перевалочний комплекс
ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» модернізувало перевалку та готує проєкт ще одного логістичного комплексу, повідомляє пресслужба компанії. З минулого року в УДП працює власна перевалка зернових. Нещодавно комплекс було модернізовано. «Установлений автомобільний розвантажувач, який перекидає автомобіль прямо в приймальний бункер. Для автомобільного розвантажувача побудована лінія, яка зв’язана з основною технологічною лінією. Тепер подача вантажу з автомобілів в трюм баржі повністю автоматизована», – розповів керівник логістичного комплексу Леонід Бондар.
Для розміщення та відстою автомобільного транспорту побудований майданчик площею 6 тис. кв. метрів. «У нас тепер працює два склади для зберігання зерна, один з яких повністю механізовано. Встановлюємо ще одні ваги на виїзді для тарування порожнього автотранспорту, що збільшить обсяг прийомки вантажів. Для цього також плануємо розширення в’їзних воріт», – додав він. Також розглядається можливість створення ще однієї технологічної лінії для одночасного завантаження двох барж. Стратегічна мета – відійти від зернових та працювати з різними видами вантажів – металом, міндобривами, будівельними матеріалами тощо.
«Попит на перевезення зернових з України постійно змінюється. Відкриття одеських портів для експорту зернових дало нам можливість зробити невеличку паузу, завести та встановити додаткове обладнання, провести модернізацію комплексу та підготуватись до роботи також з іншими видами вантажів», – прокоментував Леонід Бондар. За словами заступника генерального директора УДП Владислава Бєлаха, компанія також замовила проєкт ще одного логістичного комплексу для роботи не лише з річковими, але й морськими перевезеннями. «У нас є все для запуску цього проєкту – ідеальний майданчик, під’їзні шляхи, кранове господарство та навіть свій морський флот, який ми поступово відновлюємо», – зазначив Владислав Бєлах.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом