У «Контінентал» стартувала посівна кампанія — 2022
«Контінентал Фармерз Груп» розпочала весняну посівну кампанію — 2022. Структура цьогорічного посіву змінилася під впливом подій, які відбуваються в Україні. Окрім традиційних для Компанії культур — соняшнику, кукурудзи та сої, «Контінентал» додав до структури посівів гречку, під яку заплановано 1,2 тис. га, та відвів 1 тис. га під цукровий буряк. Загалом навесні Компанія планує засіяти близько 100 тис. га.
Паралельно із сівбою «Контінентал» розпочав посадку картоплі, площі під яку так само збільшили — до понад 2 тис. га. Власна насіннєва картопля «Контінентал» відсортована і готова до висаджування, також заздалегідь закуплено імпортне насіння.
Картопля традиційно є стратегічною культурою для «Контінентал», однак під час військових дій вона набула нового, ще важливішого значення. Щоденно «Контінентал» відправляє понад 60 тонн картоплі в гарячі точки України, станом на зараз уже надано понад 1,5 тис. тонн такої гуманітарної допомоги.
Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен зазначає, що цьогорічний виробничий сезон є надважливим для гарантування продовольчої безпеки України. Саме тому кожен етап робіт вимагає вчасності та дотримання технологій, наскільки це можливо в теперішніх умовах.
«Цьогорічна посівна стане найвідповідальнішою за всю історію не тільки нашої Компанії, але й нашої Країни. Ми дотримуємося обраних виробничих технологій, працюємо з урахуванням усіх заходів безпеки. На весняний сезон забезпечені необхідними ресурсами. Ми зробимо все для того, щоб Україна була з хлібом, — коментує Георг фон Нолкен. — Дякую кожному співробітникові нашої Компанії за невтомну працю без вихідних та з максимальним залученням у процес. Кожен вихід у поле, робота в офісах чи на ремонтних базах відстоює надважливу місію — захист країни від продовольчої кризи», — наголосив він.
«Контінентал» також продовжує проводити агротехнологічні операції на посівах озимих відповідно до термінів відновлення вегетації. У структурі озимих найбільшу площу займають стратегічно важливі для продовольчої безпеки країни культури — озима пшениця (40,1 тис. га) та озимий ячмінь (11,4 тис. га).
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом