У Керченській протоці та в Босфорі застрягли понад 200 балкерів
У Керченській протоці та на вході до протоки Босфор з Середземного моря станом на ранок вівторка, 1 березня, накопичилися більш ніж 200 суховантажних суден, свідчать дані аналітичного агентства Argus.
Близько 70 балкерів щільно згруповані у Керченській протоці і за її межами у Чорному морі. Азовське море закрите для комерційних суден, які, ймовірно, будуть охоронятися російськими ВМС, згідно з судностраховкою Gard. Середземноморська сторона протоки Босфор, яка з’єднується з Чорним морем, містить чотири різні групи балкерів, що налічують майже 150 суден, більшість із яких складається з суден розміром до Ultramax, з кількома судами Panamax, Kamsarmax та Capesize”, — ідеться у повідомленні.
Зазначається, що на сьогодні усі українські порти припинили роботу. Російські порти в Чорному морі продовжують працювати із підвищеним рівнем заходів безпеки.
У перші дні відкритого вторгнення в Україну Росія влучила щонайменше у три цивільні судна у Чорному морі. Росіяни називають це «антитерористичною операцією»
26 лютого військові кораблі РФ захопили поблизу острова Зміїний в акваторії Чорного моря і доправили до берегів окупованого Криму два торгові судна під українським прапором.
Того ж дня стало відомо, що військові кораблі РФ з порушенням міжнародних конвенцій атакували та захопили пошуково-рятувальне судно «Сапфір» КП «Морська пошуково-рятувальна служба» (МПРС) під час виконання гуманітарної місії в районі острова Зміїний.
Кабінет міністрів з 25 лютого на період воєнного стану встановив третій рівень охорони у морських портах.
Україна з 24 лютого закрила морський район у північно-західній частині Чорного моря для відсічі збройній агресії Російської Федерації з морського напрямку.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом