У другій половині цього року на зміну погодному явищу Ель-Ніньйо прийде Ла-Нінья

Джерело:  Інше.TV
Ель-Нінья Ла-Нінья

У другій половині цього року на зміну погодному явищу Ель-Ніньйо прийде Ла-Нінья, під час якого температура на Землі знизиться.

Про це пише Reuters.

Погодні умови Ель-Ніньйо повинні зникнути до червня, але до другої половини року на зміну їм може прийти явище Ла-Нінья, заявив урядовий синоптик США.

Існує 49% ймовірність того, що погодні умови Ла-Нінья можуть розвинутися в період з червня по серпень, а в липні-вересні вона зросте до 69%, йдеться в щомісячному прогнозі Центру кліматичних прогнозів (CPC) Національної метеорологічної служби США.

Циклічність погодних умов, які можуть спричиняти лісові пожежі, тропічні циклони та тривалі посухи, є життєво важливою для фермерів у всьому світі.

У Латинській Америці вони вплинули на такі культури, як пшениця, соя і кукурудза, завдавши шкоди регіональній економіці, яка часто сильно залежить від сільського господарства.

Спекотна суха погода в Азії під час Ель-Ніньйо минулого року змусила провідного постачальника рису Індію обмежити експорт після слабкого мусону, тоді як виробництво пшениці в Австралії, другому за величиною експортері, зазнало удару. Але сильніші дощі в деяких частинах Америки покращили перспективи сільськогосподарського виробництва в Аргентині та на півдні Американських рівнин.

Повна модель погоди, що включає Ель-Ніньйо, Ла-Нінья та нейтральну фазу, зазвичай триває від двох до семи років.

Експерти попереджають, що країни Латинської Америки повинні бути в стані підвищеної готовності, оскільки швидкий перехід до Ла-Ніни цього разу може залишити населенню та врожаю мало часу для відновлення.

Минулого місяця австралійське метеорологічне бюро заявило, що Ель-Ніньйо закінчився.

«Ла-Ніна, ймовірно, вплине на виробництво пшениці та кукурудзи в США, а також сої, ячменю, пшениці та кукурудзи в Латинській Америці, включаючи Бразилію, Аргентину та Уругвай», – сказав Сабрін Чоудхурі, керівник відділу сировинних товарів BMI.

«Погодний феномен пов’язаний з тривалими посухами в усьому американському регіоні, що призвело до погіршення якості врожаю та падіння середньої врожайності, що ще більше загострило глобальні проблеми з постачанням».

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!