У ДАР з’явилась можливість подавати статистичні звіти
Для користувачів Державного аграрного реєстру доступна нова функція — заповнення та подання електронної звітності до органів статистики.
Як говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства, наразі подати звітність онлайн через ДАР можна за формою №29-сг (річна) «Звіт про площі та валові збори сільськогосподарських культур, плодів, ягід і винограду» і №24-сг (місячна) «Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин».
Для подання звіту потрібно знайти на панелі навігації «Кабінету агровиробника» у ДАР розділ «Електронні документи» та перейти на сторінку «Шаблони». Після обрання звітного періоду та типу звіту система згенерує новий електронний документ, в який необхідно внести відповідну інформацію.
«Заповнений документ можна зберегти як чернетку, щоб пізніше відредагувати та подати звіт або одразу надіслати звіт до органів статистики», — пояснили у міністерстві.
У разі натискання кнопки «Надіслати» документ потрібно спочатку підписати, а потім зашифрувати — обидві дії виконуються за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Якщо усі дії виконані вірно, статус документа на сторінці «Мої документи» розділу «Електронні документи» зміниться на «Надісланий». Після прийняття органами статистики статус звіту зміниться на «Прийнято».
Для отримання квитанції про прийняття звіту органами статистики потрібно натиснути на комірку справа навпроти документу з позначкою «Прийнято», перейти на вкладку «Файли» та розшифрувати отриману квитанцію за допомогою КЕП.
Детальна інструкція із подання звітів до органів статистики за формою №29-сг та №24-сг доступна за посиланням.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом