У Британії заявили, що імпортна пшениця не завдає шкоди виробникам
Використання імпортної пшениці у борошномельній промисловості не завдає шкоди британським виробникам, незважаючи на думку деяких фермерів, йдеться у заяві Торгово-промислової асоціації UK Flour Millers, 4 лютого повідомляє мережеве видання FarmingUK.
Асоціація виклала у документі свою позицію, чому британські млини купують імпортну пшеницю. У звичайний рік понад 80% пшениці, що використовується борошномельними підприємствами Британії, вирощується всередині країни.
За словами UK Flour Millers, це історично високий рівень використання місцевого зерна: нові методи випічки та селекція пшениці з більш високим вмістом білка змінили попит британських мірошників на імпортні варіанти випікання хліба.
Наразі імпортна пшениця становить лише 15% попиту британських борошномельних підприємств, пояснює торгова організація. У звіті наголошується, що імпортна продукція з високим відсотком білка містить винятково багато глютену. Високий рівень білка в імпортному борошні згладжує коливання якості британської пшениці. Крім того, високоякісне завезене зерно замінює місцеву пшеницю у сезони, коли пропозиція погана.
З цих 15% більша частина надходить із Канади — зазвичай 10%, приблизно 5% з Німеччини та невелика кількість — із Франції, менше 1%. UK Flour Millers заявила, що ввезене з-за кордону борошно зобов’язане відповідати високим британським стандартам якості.
Продавець має надати детальні результати випробувань на безпеку та якість харчових продуктів для кожної 200-тонної партії пшениці. “Якщо фермер бажає продати негарантоване зерно борошномельного заводу у Великій Британії, йому необхідно буде власним коштом надати результати агрохімічних аналізів і випробувань на мікотоксини як мінімум для кожних 200 тонн зерна, отриманого з однієї і тієї ж партії”, – повідомив технічний менеджер UK Flour Millers Джо Бреннан
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом