Транспортування зерна у максібегах впливає на собівартість продукції

Джерело:  AgroTimes
big-begy

Використання максібегів для транспортування зерна на експорт дозволяє дозволяє завантажувати п’ять вагонів на добу, а це приблизно 350 тонн зерна.

Про це повідомляє пресслужба Проєкту USAID “Економічна підтримка України” (Проєкт USAID), який закупив 250 максібегів для потреб агропромислової компанії “Agromino”.

Раніше “Агроміно” завантажувало зерно у 800-кілограмові мішки, за день у компанії могли завантажувати приблизно 100-120 тонн. Зараз в один мішок вміщується 14 тонн зерна, їх виготовляє українська компанії “Arivapak”. За допомогою крана максібег встановлюється у вагон, фіксується і по шлангу подається зерно. Ця технологія дозволяє завантажувати п’ять вагонів на добу, а це приблизно 350 тонн зерна. Все це впливає на собівартість продукції та дозволяє “Agromino” збільшити обсяги відвантаження зерна, а отже, заробити більше грошей для компанії. Агроекспортер вже відвантажив 4 200 тонн зерна максібегами.

Така допомога агровиробникам – частина Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні, яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку. Вона спрямована на те, щоб допомогти Україні збільшити потенціал для виробництва, зберігання, транспортування та експорту зерна.

Проєкт USAID просуває цю технологію перевантаження зерна, щоб допомогти експортерам сільськогосподарської продукції дізнатися про нові можливості, прискорити експорт зерна та дозволити Україні здійснювати поставки та гарантувати глобальну продовольчу безпеку навіть під час війни.

Нагадаємо, USAID закупило максібеги для компанії-експортера зерна.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!