Сєвєродонецький Азот готовий відвантажувати карбамід в біг-бегах

Сєвєродонецький «Азот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, завершив будівництво установки для відвантаження карбаміду у м’яких контейнерах типу біг-бег у цеху виробництва карбаміду №2.

Проєкт будівництва нової установки – частина нової збутової стратегії підприємства, орієнтованої малих та середніх фермерів. Його реалізація дозволить постачати аграріям мінеральні добрива у біг-бегах по 700-1000 кг.

«Не секрет, що добрива у біг-бегах особливо популярні на українському ринку. Ми пішли назустріч споживчим уподобанням та підлаштовуємо наші виробничі потужності під цей запит. Тепер і аміачна селітра, і карбамід можуть повністю «бегуватися» на підприємстві та відвантажуватись споживачам у зручному форматі», – зазначив Леонід Бугайов, Голова Правління Сєвєродонецького «Азоту». За його словами, продукція цеху виробництва карбаміду №2 орієнтована, насамперед, на внутрішній ринок, тому її випуск у контейнерах типу біг-бег – пріоритетне завдання.

Цей проєкт було реалізовано за 5 місяців спільними зусиллями спеціалізованої компанії-підрядника, а також профільних спеціалістів цехів та служб підприємства. В рамках проєкту було розширено вузол відвантаження готової продукції, змонтовано необхідне обладнання, виконано всі необхідні технічні роботи та протестовано всі елементи управління. Також було модернізовано централізований пульт управління, який тепер дозволяє вести якісний облік відвантажень карбаміду у біг-бігах.

Відвантаження карбаміду у біг-беги реалізовано аналогічно до проєкту вузла відвантаження у контейнери біг-бег продукції у цеху виробництва аміачної селітри. Схема була введена в дію у 2010 році та довела свою ефективність.

«Акціонер продовжує інвестувати у модернізацію Сєвєродонецького «Азоту», як і в усі заводи Ostchem. Це – планова капітальна інвестиція, що дозволяє нам зробити свій продукт максимально зручним для наших основних споживачів – аграріїв», – наголосив Леонід Бугайов.

Потужність цеху виробництва карбаміду №2 становить 800 т/добу, протягом останніх двох місяців виробництво карбаміду на Сєвєродонецькому Азоті зупинено, адже підприємство функціонує на привозному аміаку.

За даними Інфоіндустрії, запуск виробництва карбаміду можливе лише після здешевлення газу, яке може відбутись в травні-червні поточного року.

 

Інфоіндустрія 

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!