Сучасний комбікормовий завод можна побудувати менше, ніж 100 тис. євро
Наявність власного кормовиробництва говорить про те, що ви можете повністю контролювати процес отримання та якість кормової продукції, яку споживає птиця. А відповідно, краще контролювати кінцевий результат вирощування птиці. Невеликий комбікормовий завод можна побудувати менше, ніж за 100 тис. євро.
Про це йдеться у статті Олега Чуба, кандидата сільськогосподарських наук, представника в Україні компанії NEUERO Farm und Fördertechnik (Німеччина) в журналі «Наше птахівництво».
«Комбікормовий завод можна будувати поступово – спочатку встановити найпростішу лінію, потім доукомплектовувати іншими виробничими лініями. Ба більше, нині навіть менше як за 100 тис. євро можна мати повністю автоматизований невеличкий завод. Одне єдине – до нього треба буде частіше доставляти сировину для виготовлення комбікорму, проте головне — ви повністю контролюватиме виробництво комбікорму й склад рецептур», – зазначив Олег Чуб.
За його словами, на сучасних заводах робота налаштована таким чином, що навіть молодь із задоволенням там працює: усе чисто, інтуїтивно зрозуміло й автоматизовано. Негативний вплив людського чинника в процесі роботи унеможливлюється. Керування процесами повністю комп’ютеризовано. Технологічними процесами керувати на комбікормовому заводі також дуже легко. За дуже короткий час можна пройти навчання, отримати сертифікат і почати працювати.
Олег Чуб також зазначив, що на заводі можна інтегрувати джерела сонячної енергії для отримання альтернативної і недорогої електроенергії.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом