Стало відомо, скільки зерна на європейський ринок планує постачати «Нібулон» через Ізмаїл
Генеральний директор компанії «Нібулон» Андрій Вадатурський на П’ятому німецько-українського бізнес-форумі, який відбувся 24 жовтня у Берліні, розповів про будівництво дунайського зернового терміналу в Ізмаїлі.
Про це повідомляє прес-служба компанії.
Захід, на якому обговорювалася роль бізнесу у післявоєнній відбудові України, відкрили прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц.
У своїй презентації Андрій Вадатурський розповів про високі результати «Нібулону» напередодні війни як провідного постачальника ефективних логістичних рішень для українських аграріїв і пояснив, як зараз компанія швидко адаптується до несприятливих умов ведення бізнесу, викликаних війною.
Як відомо, тимчасова окупація частини півдня України заблокувала доступ до експортного маршруту «Нібулона» через Миколаївський морський порт, з якого до 24 лютого здійснювалося 30% загального експорту України.
Щоб показати як компанія сприяє розвитку нових транспортних маршрутів, Андрій Вадатурський навів приклад дунайського зернового терміналу в Ізмаїлі. Будівництво цього терміналу компанія розпочала в червні цього року. Перший етап був закінчений уже у вересні.
Як повідомив генеральний директор компанії, після повного завершення будівництва ізмаїльський термінал постачатиме на європейський ринок до 300 тисяч тонн зерна на місяць.
«Він (дунайський зерновий термінал – Прим. ред.) відіграватиме життєво важливу роль у забезпеченні ліквідності українських фермерів поза межами тимчасової зернової угоди, укладеної за посередництва ООН щодо експорту зерна через Чорне море», – впевнений Андрій Вадатурський.
У панельній дискусії Андрій Вадатурський підкреслив важливу роль приватного сектора України у відбудові економіки. Він також зазначив, що в короткостроковій перспективі українським приватним компаніям терміново потрібна підтримка, щоб допомогти їм вистояти під час війни. Ця підтримка має включати розширення доступу до фінансування, технологій та обладнання, а також покращення експортної логістики.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом