США в Радбезі ООН: РФ знищила понад 300 тисяч тонн зерна після виходу із “зернової угоди”
Після виходу із зернової угоди РФ знищила понад 300 тисяч тонн зерна, “якого було б достатньо, щоб прогодувати майже 15 млн чоловік протягом місяця”.
Про це заявив заступник постійного представника США при ООН посол Роберт Вуд.
Вуд нагадав про брехню РФ щодо використання кажанів і птахів як зброї, “хрестовий похід” проти сатаністів, захист російськомовних, русофобію у світі. “Росія сподівається, що люди повірять у її брехню, якщо вона повторюватиметься досить часто”.
За словами Вуда, минулої зими Росія не лише скоїла жахливі воєнні злочини, а й прагнула зруйнувати енергетичну інфраструктуру України, щоб позбавити людей тепла й електропостачання в найхолоднішу пору року. “Ми очікуємо, що Росія зробить нову спробу”, – зазначив він, додавши, що вже були завдані авіаудари, спрямовані проти систем захисту енергетичної інфраструктури, причому в день пам’яті за жертвами Голодомору.
Росія також підриває безпеку на морі, міжнародному судноплавству, переслідує судна, атакує морську інфраструктуру, зауважив він.
Вуд нагадав, що після виходу із зернової ініціативи РФ знищила понад 300 тисяч тонн зерна, “якого було б достатньо, щоб прогодувати майже 15 млн чоловік протягом місяця”. І тільки завдяки зусиллям України та її партнерів чорноморський гуманітарний коридор було відкрито і знову став можливим експорт продовольства, що дало змогу з серпня доставити на міжнародні ринки понад 6,3 млн тонн зерна та інших вантажів.
За його словами, Росія захоплює частину світових ринків зерна, використовуючи експорт сільськогосподарської продукції для політичного впливу на країни, “які зараз залежать від РФ у плані продовольства”.
На думку Вуда, не дивно, що Росія вперше з 1960 року не була переобрана до Ради Міжнародної морської організації – з огляду на відверту зневагу РФ до безпеки та свободи морів.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом