Спроба блокування чорноморських портів: порти працюють у штатному режимі
За повідомленням Міністерства інфраструктури України, спеціальні судна ГУ «Держгідрографія» обстежили понад 50% морського коридору між західним кордоном району незаконних морських навчань РФ та південно-східним краєм Дністровської банки. Глибини підтверджені в межах 15-22 метри, а відтак діючі рекомендації судам щодо безпечного заходу до портів Одеської затоки залишаються в силі.
Як зазначив Міністр інфраструктури України Юрій Васьков, робиться все, щоб не допустити будь-яких перешкод для судноплавства та заходу до українських портів. За його словами, головними завданнями Міністерства є забезпечення безпеки проходу судів та запобігання дестабілізації ситуації. Торгові судна завчасно отримали рекомендації та прийняли їх, отже, чорноморські порти працюють у звичайному режимі.
Переважна більшість суден використовують коридор і дотримуються рекомендованої ізобати глибин 20 метрів для сполучення з українськими портами, які працюють у штатному режимі.
14 лютого планується повне завершення робіт з обстеження морського коридору, після чого всю інформацію буде негайно доведено до суден у прибережних попередженнях України. Також у встановленому порядку будуть опубліковані у повідомленнях мореплавцям України оновлені навігаційні мапи.
Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.
Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!
Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом