Середньодобове вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси за тиждень зросло удвічі
Упродовж останнього тижня середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси сягнув 798 одиниць. Він зріс на 419 вагонів на добу, або у 2,1 раза. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.
За тиждень показник добового вивантаження вагонів із зерном у портах Великої Одеси коливався у діапазоні 750–970 вагонів на добу. Середньодобовий показник вивантаження вагонів у портах Великої Одеси становив 798 вагони за добу. За останній тиждень показник збільшився на 419 вагонів на добу, або у 2,1 раза.
Продовжує зростати і кількість вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси (збільшення на майже 21% — з 4032 до 4871 вагона).
Водночас скоротилася черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл. Наразі туди прямують 929 одиниць. Зменшення становить 815 вагонів, або 87,7%.
Середньодобовий показник вивантаження вагонів із зерном у порту Ізмаїл становить 177 вагонів за добу. За останній тиждень показник зріс на сім вагонів на добу.
Окрім того, у листопаді порівняно із жовтнем значно зросла передача вагонів із зерном через українсько-польські прикордонні переходи — на 14,8 вагона на добу. Наразі середній показник сягає 131,4 вагона на добу.
На 0,65 одиниці побільшало вагонів, що рухаються через українсько-угорський кордон. Зокрема, через нього прямують 50,4 вагона на добу.
Проте на 4,6 вагона на добу скоротилася передача вагонів із зерном до Румунії. Кордон щодоби долають 121,2 одиниці із зерном.
До Словаччини щодоби прямують 46,4 вагона на добу. Це на 21,5 одиниці менше, ніж у жовтні.
Як повідомлялося раніше, обсяг передачі зернових до Словаччини та Угорщини у жовтні суттєво знизився.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом