Ринки продукції птахівництва залишаються профіцитними
Воєнні дії та окупація територій фізично не позначилися на виробничих потужностях основних виробників м’яса бройлерів в Україні.
Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів виконавчий директор Союзу птахівників України Сергій Карпенко.
«Та цього не можна сказати про виробників яєць: втрачено низку провідних підприємств у Херсонській, Донецькій, Запорізькій областях, – зазначив він. – На превеликий жаль, тут будуть зміни в обсягах виробництва основних гравців».
За словами Сергія Карпенка, ринки продукції птахівництва залишаються профіцитними, що за воєнного стану добре для продовольчої безпеки держави, але негативно впливає на фінансові результати діяльності сектору.
«Сподіватися на швидке відновлення внутрішнього попиту найближчим часом не варто, – зауважив він, – тому надважливим напрямом збуту м’яса бройлерів буде експорт, тим паче зараз складаються дуже сприятливі цінові тренди на деяких ключових ринках».
Виробники ж яєць традиційно більше орієнтуватимуться на внутрішній ринок, додав експерт. Однак переробка й експорт будуть важливими каналами збуту для балансування ринку та підтримки належного рівня прибутковості яєчного сектору.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом