Рясний урожай гірчиці може послабити ринки олії в Індії
Рясний урожай гірчиці на внутрішньому ринку в поєднанні з помірним економічним зростанням і низьким попитом на полицях магазинів може послабити ринки олії в Індії, хоча зростання попиту з боку Китаю і збільшення поставок біодизельного палива можуть підтримати світові ціни на олію, заявили аналітики ринку і трейдер. на нещодавній торговій конференції в Індії
“Очікується, що економіка Індії демонструватиме помірне зростання протягом наступних 2-3 місяців, і я очікую, що зростання ВВП знизиться з 7% до 5,5% у 2022-23 роках”, – заявив Анубхуті Сахай, голова відділу економічних досліджень Південної Азії (Індія) у Standard Chartered Bank, на глобальній конференції Castor, організованій компанією Vegetable oil trade, SEA 25 лютого, повідомляє S&P Global Platts
“Ми побачимо високі відсоткові ставки, а стійкість попиту незрозуміла”, – сказав Сахай, додавши, що ціни на сировинні товари можуть зрости у другій половині року, оскільки попит у Китаї повертається.
Очікується, що в 2022-23 роках імпорт харчової олії в країну складе близько 14,5-15 млн тонн – найвищий показник за чотири роки, але нижче, ніж імпорт до пандемії в розмірі 14,9 млн тонн в 2018-19 маркетинговому році (листопад-жовтень), повідомив S&P Global Б.В. Мехта, глава SEA.
Учасники дебатів, однак, розділилися на думку щодо короткострокових перспектив цін на олію в країні, причому деякі вбачали в цьому ведмежі сигнали.
“Ми очікуємо на рясні поставки гірчиці, а в даний час попит на роздрібних полицях невеликий, тому я вважаю, що підвищення цін на рослинні олії малоймовірне”, – сказав S&P Global Чандрарк Котадія, директор Mangalam Finserv.
Індія є найбільшим покупцем рослинних олій у світі, за нею слідує Китай.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом