Проходить онлайн-навчання “Спеціаліст пест контролю”
Громадська спілка «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» розпочала дводенне навчання «СПЕЦІАЛІСТ ПЕСТ КОНТРОЛЮ».
Курс триватиме 25-26 листопада 2021 року.
«Ми вже четвертий рік поспіль навчаємо представників різних організацій. Впродовж 2020-2021 тренінги та курси проходять переважно в режимі онлайн», – зазначила президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
Нагадаємо: ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» виступила з ініціативою створення національної освітньої платформи, яка має підвищити рівень обізнаності населення про основи біобезпеки та з метою популяризації програми PEST FREE.
Зокрема, 14 вересня 2021 року спілка провела форум “Пест контроль та Харчова безпека-2021”. Попередження появи та боротьба зі шкідниками є однією з першочергових задач керівництва будь-якого підприємства. Допомогти в цьому може постійний контроль та розробка ефективної стратегії щодо контролю появи та боротьби зі шкідниками.
На думку керівника ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України», наразі в Україні існує незадоволений попит на спеціалістів сфери ПЕСТ КОНТРОЛЬ.
«Ми відкриті до діалогу та співпраці. Запрошуємо долучатися до наших вебінарів представників центрів громадського здоров’я, лікарів, спеціалістів підприємств, котрі надають послуги з боротьби зі шкідниками», – коментує президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
По закінченню навчання слухачі отримають відповідні посвідчення.
За словами президента ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамари Підберезняк, курс навчання є ексклюзивним. Спілка планує продовжити серію вебінарів у 2022 році.
Довідка: ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» створена у 2018 році.
Спілка займається розвитком сфери пест контролю України, здійснює контроль у сфері агробізнесу, виробництві продуктів харчування, побутовому секторі, впроваджує новітні методи з дезінсекції та механізми саморегулювання у галузі пест контролю.
Детальніше ознайомитися та записатися на навчання Ви можете за посиланням.
УкрАгроКонсалт, за інформацією пресрелізу компанії
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом