Потужності зі зберігання зерна в Китаї перевищили 700 млн тонн до кінця 2023 року
Завдяки будівництву зернових складів, що триває в Китаї, в тому числі екологічно чистих, до кінця 2023 року національні потужності зі зберігання зерна перевищили 700 млн тонн, що на 36 відс. більше, ніж у 2014 році. Про це повідомив начальник Департаменту безпечного зберігання та технологій Державного управління продовольства та матеріальних резервів КНР Чжоу Гуаньхуа.
З початку реалізації 14-го п’ятирічного плану /2021-2025 рр./ Китай побудував та модернізував зерносховища загальною місткістю понад 65 млн тонн, а такі ключові показники, як герметичність та рівень теплоізоляції, значно покращилися, цитуються слова Чжоу Гуаньхуа в газеті “Кецзі жибао” /”Science and Technology Daily”/ у п’ятницю.
В останні роки Китай створив комплексну систему зберігання зерна, яка узгоджується з виробництвом, запасами та розподілом зерна, зазначив Чжоу Гуаньхуа, додавши, що китайські зерносховища задовольняють потреби країни у закупівлі та зберіганні зерна з точки зору загальної місткості.
Застарілі способи зберігання зерна, включаючи зберігання у стопах та на відкритих майданчиках, були скасовані по всій країні, а технології зберігання зерна “чотири в одному”, що включають механічну вентиляцію, фумігацію, моніторинг та охолодження, стали стандартом на державних зернових складах, що ще більше підвищило якість та свіжість зерна, заявив Чжоу Гуаньхуа.
Китай також просуває зелені технології зберігання зерна на своїх складах, у тому числі контроль температури, внутрішню циркуляцію та комплексну боротьбу зі шкідниками.
За словами Чжоу Гуаньхуа, до кінця 2023 року загальна ємність низькотемпературних та майже низькотемпературних зерносховищ по всій країні досягла 200 млн тонн, а загальний рівень втрат на державних зернових складах залишався в розумних межах і становив 1 відс.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом