Сейм Польщі схвалив резолюцію щодо запровадження санкцій на агропродукцію з рф та білорусі
Сейм Республіки Польща схвалив резолюцію про запровадження санкцій у зв’язку з імпортом російських та білоруських продовольства і сільськогосподарської продукції до Європейського Союзу. Про це інформує Польське радіо.
Як зазначається, “за” проголосував 441 депутат, ще двоє утрималися від голосування. Проєкт постанови підготувала Президія Сейму.
У резолюції нижча палата парламенту Польщі закликає Єврокомісію запровадити санкції на імпорт російського та білоруського продовольства та сільськогосподарської продукції до Євросоюзу.
Також польський Сейм вказує на те, що імпорт сільськогосподарської продукції з рф та республіки білорусь продовжує приносити величезні доходи виробникам, торговцям і бюджетам цих країн.
Презентуючи позицію “Громадянської коаліції”, депутат Марта Вцісло зазначила, що Польща повинна переконувати всю європейську спільноту протистояти режимам і бути солідарними з Україною.
“Резолюція відповідає потребам польських та європейських фермерів, є голосом польського парламенту, а водночас посилює позицію польського уряду у переговорах з Європейським Союзом. Документ закликає Євросоюз повернутися до правил, які діяли в торгівлі з Україною та іншими країнами з-поза Спільноти до початку повномасштабної війни, що відповідає основним вимогам польських фермерів”, – наголосила політик.
Вітольд Туманович із “Конфедерації” заявив про підтримку резолюції, але, на його думку, конкретних дій має вжити уряд.
“Це наш моральний обов’язок – припинити торгівлю, яка може прямо чи опосередковано сприяти зміцненню спроможності рф та білорусі, яка її підтримує, продовжувати війну з Україною. Тим більше, що російський імпорт може містити зерно, вкрадене з окупованих територій України”, – йдеться в документі.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом