Польські депутати хочуть ввести повне ембарго на агропродукцію з України та рф
Депутати польської партії “Право і справедливість” подадуть до Сейму проєкт резолюції, що передбачає, серед іншого, повне ембарго на сільськогосподарську та харчову продукцію з України та росії. Про це пише “Польське радіо”.
“ПіС” оголосили у вівторок, що подадуть до Сейму проект резолюції, в якому, серед іншого, уряд закликають запровадити повне ембарго на сільськогосподарську та харчову продукцію з України та Росії, вийти із Green Deal та запровадити субсидії для фермерів”, – йдеться у матеріалі.
За словами депутата Маріуша Блащака, резолюція підготовлена спільнотою протестуючих польських фермерів і містить три основні меседжі.
“По-перше, це питання, яке визначає, бути чи не бути польському сільському господарству, тобто ембарго на продукти харчування та сільськогосподарські продукти, імпортовані з України. Звичайно, ми виступаємо за те, щоб це ембарго також поширювалося на продукти харчування та сільськогосподарську продукцію з росії та білорусі”, – зазначив Блащак.
За його словами, друга вимога постанови – це відмова від так званої “Зеленої угоди”. Блащак наголосив, що “Зелена угода” “справді надзвичайно небезпечна для майбутнього сільського господарства – польського та європейського”.
Третій пункт резолюції стосується компенсації фермерам, які зазнають збитків, пов’язаних із усім, “що пов’язано з реконструкцією Російської імперії Путіним і наслідками війни, яка є результатом нападу рф на Україну”. Польський уряд зобов’язаний підтримувати фермерів, додав Блащак.
За словами колишнього прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, “сьогодні аграрії змінили роботу нової влади і підготували постанову, яка має повну підтримку “Права і справедливості”.
“Постанова зобов’язує уряд вжити негайних заходів, які захистять інтереси польського села та всієї польської економіки”, – цитує Моравецького видання.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом