Поліпшення умов підвищує виробництво пшениці в Канаді
Очікується, що значне покращення умов вирощування пшениці в основних регіонах вирощування пшениці в канадських преріях призведе до збільшення виробництва пшениці в країні на 11% у 2024-2025 роках, згідно зі звітом Служби закордонного сільського господарства (ФАС) Міністерства сільського господарства США.
Виробництво оцінюється в 35,5 млн. тонн порівняно з 31,9 млн. тонн у 2023-2024 роках.
ФАС повідомила, що через поліпшення вологості умови вирощування в Саскачевані та Альберті кращі за середні історичні показники. Відсоток площ ярої пшениці, які, як повідомляється, перебувають у хорошому чи відмінному стані, збільшився на 39 процентних пунктів у Саскачевані та на 32 процентні пункти в Альберті порівняно з попереднім маркетинговим роком.
Дурум, класифікований як у хорошому чи відмінному стані, збільшився на 61 відсотковий пункт у Саскачеване і 45 відсоткових пунктів в Альберті як частка загальної кількості дуруму.
Очікується, що загальний експорт пшениці досягне 24 мільйонів тонн у 2023-24 роках, що складе 68% від внутрішніх поставок, що на один процентний пункт вище за рекордний максимум у 2022-23 роках.
“За прогнозами, Канада стане третім за величиною експортером пшениці у світі в 2023-24 роках після Росії та Європейського союзу, згідно з міжнародними даними Міністерства сільського господарства США”, – заявила ФАС.
Прогнозується, що експорт збільшиться до 25,7 мільйонів тонн у 2024-25 роках на основі очікування збільшення виробництва пшениці та припущення, що експорт у відсотках від внутрішніх постачань залишиться високим.
“Ризик погіршення цього прогнозу експорту полягає в тому, що попит з боку Китаю знизиться з високих обсягів імпорту, досягнутих у 2022-23 та 2023-24 роках, через конкурентоспроможні ціни з боку інших постачальників”, – заявила ФАС.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом