«ПЕСТ КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ» ІНІЦІЮЄ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ ПЛАТФОРМИ ПРО ОСНОВИ БІОБЕЗПЕКИ
22 вересня 2021, Київ – Громадська спілка «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» ініціює створення національної освітньої платформи, яка має підвищити рівень обізнаності населення про основи біобезпеки та з метою популяризації програми PEST FREE.
«Чому освітня платформа, на нашу думку, – це вдала стратегія. Глобальні цілі – PEST FREE та харчова безпека – складаються з конкретних задач, які пропонуємо аграрній спільності вирішувати спільно. Мова йде про спеціалізовані семінари та/чи вебінари. Ще один напрям – навчання представників профільних компаній чи фізичних осіб-підприємців, зацікавлених здобути додаткову спеціальність – фахівця з пест контролю. Це і виїзди на об’єкти, котрі потребують обробки (фумігація, знезараження, тощо). Це можливість створити канал комунікацій для спілкування із звичайними українцями, які потребують рекомендацій та допомоги в питаннях боротьби зі шкідниками», – говорить президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
Спілка організувала 14 вересня в Києві форум “Пест контроль та Харчова безпека-2021”. Спеціалісти провели професійну дискусію про основні завдання пест контролю.
Питання Pest Сontrol – тема, яка фактично невідома пересічним громадянам.
«Середовище існування людини – це не тільки сусідство із гризунами, на яких спрямована дератизація, комахами, на яких спрямована дезінсекція. Мова йде і про представників інших загонів і класів хребетних: птахи, коти, собаки, єноти, лисиці, землерийки. Обсяги робіт з дезінсекції та дератизації є складовою частиною боротьби з шкідниками. Дератизація, дезінсекція і ширше – пест контроль тільки в деякій мірі відносяться до профілактичної медицини, а в більшій частині – до регулювання спільнот тварин і управлінню біоценозами, тобто до прикладної частини екології», – говорить президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
З проблемою шкідників на виробництві, рано чи пізно, зіштовхується будь-яке харчове підприємство.
«Боротьба з мишами чи тарганами – це питання пест контролю. З пацюками, мишами найчастіше зіштовхуються підприємства, що використовують зернові та продукти їх переробки, наприклад, елеватори, млини, хлібзаводи. Боротьбу з мухами ведуть м‘ясокомбінати. Коли в супермаркеті бачите, як над відкритими продуктами харчування літають пташки – це теж сфера діяльності пест контролю», – говорить президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
Попередження появи та боротьба зі шкідниками є однією з першочергових задач керівництва будь-якого підприємства. Допомогти в цьому може постійний контроль та розробка ефективної стратегії щодо контролю появи та боротьби зі шкідниками.
«Останнім часом все більшим попитом користуються наші семінари та навчання безпосередньо на підприємствах. Уклад життя всієї планети, в тому числі й України, змінився. Але у кризі треба шукати нові можливості; перехід у віртуальний світ дозволяє розширити аудиторію та розповідати широкому загалу про сучасні методи боротьби зі шкідниками, анонсувати нові препарати та надавати рекомендації фактично в режимі онлайн», – зазначає президент ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України Тамара Підберезняк.
Довідка
ГС «ПЕСТ КОНТРОЛЬ України» створена у 2018 році.
Спілка займається розвитком сфери пест контролю України, здійснює контроль у сфері агробізнесу, виробництві продуктів харчування, побутовому секторі, впроваджує новітні методи з дезінсекції та механізми саморегулювання у галузі пест контролю.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом