Перший етап гуманітарного розмінування полів стартує на Київщині
На Київщині розпочнеться перший етап гуманітарного розмінування полів в рамках проєкту компанії Feodal — Military.feodal.online.
Про це розповів голова ассоціації саперів в України Тімур Пістрюга на онлайн зустрічі, організованої UNDP Ukraine/ПРООН в Україні під егідою ООН, повідомив керівник компанії Feodal Андрій Дем’янович на своїй сторінці у facebook.
У зустрічі взяли участь: ГО «Асоціація саперів України», організації UNMAS та UNICEF, Міжнародний центр з гуманітарного розмінування в Женеві (GICHD), координатор проєктів ОБСЄ в Україні (PCU OSCE) та представники від ДСНС, МРТОТ та ін. міжнародних та національних організацій.
У ході презентації компанія Feodal поділилася деталями щодо процесу збору, верифікації та юрисдикції інформації в сервісі для розмінування полів military.feodal.online, а також обговорила подальші дії у сфері розмінування.
Що більш важливо, спільно з ГО «Асоціація саперів України» з оператором протимінної діяльності Demining Solutions компанія оголосила про початок першого етапу розмінування, який включає нетехнічне обстеження полів. За словами Андрія Дем’яновича, стартувати планують в кінці квітня та почнуть з полів Київської області.
В компанії закликають аграріїв області, які хочуть провести розмінування найближчим часом, поквапитися залишити заявку, щоб потрапити до першої хвилі нетехнічного обстеження полів.
«Процес гуманітарного розмінування та підготовки до нього не простий і не швидкий. Ми працюємо для того, щоб долучити до цього процесу якомога більше команд і операторів протимінної діяльності, тому всі хто не з Київської області, не хвилюйтесь — черга дійде до кожного!», — наголосив керівник компанії.
Нагадуємо, деталі про процес розмінування ми розповідали тут, а заявку на розмінування полів можна залишити за посиланням.
Проєкт Military.feodal.online запущений компанією Feodal, щоб допомогти фермерам у розмінуванні полів після бойових дій. Варто відмітити, що Military.feodal.online розробили під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з Асоціацією саперів України.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом