Nibulon Maх відвантажив на експорт 5 млн. тонн агропродукції за два роки роботи
Самохідний перевантажувач Nibulon Maх, найбільше судно агрохолдингу «Нібулон», за підсумками перших двох років експлуатації відвантажив 5 млн. тонн агропродукції на більш ніж 160 суден закордонного плавання. Про це повідомила прес-служба компанії.
У номенклатурі перевантажених вантажів 41% складає пшениця, 38% – кукурудза, 16% – ячмінь, 5% – ріпак.
Сільськогосподарська продукція вирушила до портів призначення більш ніж у 30 країнах світу, серед яких Бангладеш, Бельгія, Єгипет, Ізраїль, Індонезія, Іспанія, Йорданія, Китай, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати, Південна Корея, Саудівська Аравія, Таїланд, Туніс, Туреччина, Філіппіни, Франція та інші.
Завдяки ефективному використанню Nibulon Max у серпні 2021 року компанія встановила новий рекорд з експортних відвантажень у розрізі місяців — 700,9 тис. тонн сільгосппродукції. Найкращий квартальний показник з відвантаження продукції в перші три місяці 2021-2022 маркетингового року — 1,83 млн тонн, з яких 62% виконано саме завдяки рейдовій перевалці.
Плавкран Nibulon Maх (проект П-140) забезпечує перевезення зернових навалочних та генеральних вантажів та повністю виконує вантажно-розвантажувальні роботи в умовах порту та на відкритому рейді в морі. Довжина – 140 метрів, ширина – 28 метрів, осаду – до 4 метрів. Має два вантажні трюми місткістю 13,4 тис. кубометрів. Обладнано двома повноповоротними кранами виробництва Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH максимальною вантажопідйомністю 45 тонн та продуктивністю 18 тис. тонн на добу. Контрукційні особливості установки кранів дозволяють повністю обробляти панамакси.
«Нібулон» розпочав експлуатацію самохідного перевантажувача Nibulon Maх у вересні 2019 року.
ТОВ «СП «Нібулон» (засновано у 1991 році) — один із найбільших операторів зернового ринку України, володіє розгалуженою мережею з 27 елеваторів, у тому числі 13 річковими перевантажувальними терміналами: 10 філій — на Дніпрі, 2 філії — на Південному Бузі, а також власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту. Потужності зберігання зерна на річці становлять 1,13 млн. тонн. Власний флот судноплавного підрозділу налічує понад 80 суден.
Компанія в 2020-2021 МР експортувала 4,6 млн тонн зернових та олійних. Обсяг вантажоперевезень внутрішніми водними шляхами в 2020-2021 МР збільшився порівняно з 2019-2020 МР на 11% – до 4,3 млн тонн.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом