На Волині будують “сухий порт” для експорту агропродукції
На Волині готуються до приймання продукції з інших регіонів, її зберігання та транспортування до країн Європи.
На цьому під час телерадіомарафону у студії ТРК «Аверс» наголосив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко – пишуть Волинські новини.
«Наші аграрії – великі молодці. Вони роблять усе можливе. Тому закликаю всіх виробників: коли ви збиратимете врожай, привозьте його сюди. Цього року буде дуже багато проблем із вивозом зерна та іншої сільськогосподарської продукції. Тому ми будуємо дуже великий сухий порт. Він вміщуватиме багато тонн зерна та іншу агропромислову продукцію. Ідеться не тільки про одне таке будівництво. Дуже багато наших аграріїв будуються і готуються до того, аби приймати цьогорічний врожай. Торічний врожай ми зараз намагаємося допомогти вивозити», – розповів Юрій Погуляйко.
Він нагадав, що нині значна частина українських портів окупована, що утруднює експорт зерна.
«Ми готуємося до великого навантаження після збору цьогорічного врожаю, який потрібно буде переміщувати до Європи. Саме через Волинь буде їхати значна частина цього врожаю. Тому потрібно працювати над тим, щоб ми могли зберігати, транспортувати врожай, допомагати всім, чим можемо. І багато людей працюють у цьому напрямку», – сказав голова ОВА.
За його словами, Волинь готується приймати врожай із Запорізької та Миколаївської областей. Як зауважив Юрій Погуляйко, регіон підходить до цього, адже тут вистачає і приміщень для зберігання, і елеваторів.
Відзначимо, що через знищення зерносховищ та тимчасову окупацію населених пунктів до кінця жовтня дефіцит потужностей для зберігання зерна складатиме 10-15 млн тонн.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом