На мережі УЗ навантажено з початку лютого 2 млн т зерна
Станом на 22 лютого, з початку місяця, на залізничній мережі України навантажено понад 2 млн т зернових. Така інформація була оприлюднена під час наради із представниками зернового ринку 23 лютого, передає Rail.insider.
Загалом за поточний місяць обсяги навантаження УЗ становили 7 млн 762 тис. т. Із них 27,8%, або 2 млн 161 тис. т, становили зернові. Середньодобові обсяги їх навантаження за цей період становили 98 тис. т. Проте минулого тижня показник був на 3 тис. т вищий.
Що ж до перевезення зернових у лютому, то його обсяг становив 2 млн 370 тис. т. Із них у напрямку портів транспортовано понад 1 млн 654 тис. т. Через західні прикордонні перевезли 716 тис. т.
За словами заступника директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерія Ткачова, наразі спостерігається тендендія щодо зменшення кількості перевезень в бік морських портів, через погану роботу зернового коридору внаслідок саботажу інспекторів РФ. З іншого боку збільшується потік вагонів до західних прикордонних переходів.
Обсяг середньодобової здачі вантажів через сухопутні залізничні стики у лютому порівняно з січнем збільшився на 151 вагон, до сайже 2 тис. одиниць. Збільшилась і кількість рухомого складу із зерновими — на 36 вагонів, до 640 одиниць (+6%).
Загальне накопичення вагонів у напрямку прикордонних переходів наразі становить 16,2 тис. одиниць, тоді як тиждень тому була менше 15 тис. Проблемним лишається стик з Угорщиною — Батьово—Еперешке. Наразі до нього прямують 1,7 тис. вагонів із зерновими. Останнім часом знизилась і швидкість передачі вагонів із зерновими вантажами на переході Ягодин—Дорогуськ.
Як повідомлялося раніше, за 15 днів лютого на мережі УЗ було навантажено 1,5 млн т зернових.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом