На Івано-Франківщині побудують завод з глибинної переробки кукурудзи
У місті Бурштин (Івано-Франківська обл.) планують побудувати завод з глибинної переробки кукурудзи, фінальним продуктом якого стане виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери.
Про це повідомляє пресслужба Бурштинської міської ради.
В ході громадських слухань щодо детального плану території для будівництва заводу розповіли, що етапи глибокої переробки зерна кукурудзи мають включати в себе очистку, сушіння, зберігання зерна (елеваторне виробництво).
Фінальний продукт – виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки.
Для цього передбачається будівництво елеватора для зберігання кукурудзи, яка є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину до нормативних показників, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси з глибокої переробки кукурудзи.
Для нормального функціонування підприємства передбачено інженерно-технічні і допоміжні будівлі та споруди (котельня, трансформаторна підстанція, пождепо, пожрезервуари, очисні споруди). Передбачено також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працюючих на заводі.
За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Зазначалося, що передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзую, відповідні фільтри.
За результатами громадських слухань, було прийнято рішення направити документацію на містобудівну раду, після чого затвердити на сесії Бурштинської ради.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом