На Херсонщині «Нібулон» збудував три додаткові ємності для зберігання зерна
На Херсонщині «Нібулон» завдяки будівництву трьох додаткових ємностей потужності філії «Голопристанська» збільшив до 97,9 тис. т одночасного зберігання сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє прес-служба ТОВ СП «Нібулон».
«Наразі фахівці компанії розпочали проведення пусконалагоджувальних робіт, і після випробування усього обладнання єдина автоматизована система прийому, обробки та відвантаження зернових і олійних культур підприємства розпочне свою роботу», — йдеться в повідомленні.
Так, на філії «Голопристанська» повністю завершено усі загальнобудівельні роботи, зокрема зведено 3 зерносховища від канадського виробника AGI ємністю по 7,3 тис. тонн кожне (близько 22 тис. тонн) для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів, завантажувальну естакаду й розвантажувальну транспортну галерею.
Повністю змонтовано й усе необхідне обладнання. Фахівці встановили ланцюгові та стрічкові транспортери данського виробництва (Cimbria Unigrain A/S), зачисні шнеки фірми Morillon (Франція), а також сучасну систему аспірації з повітроводами і пилоочисним устаткуванням», — додали у «Нібулоні».
Наразі фахівці компанії дали старт пусконалагоджувальним роботам, активно випробовується й усе обладнання.
Збільшивши потужності перевантажувального термінала, компанія створила додаткові умови для розвитку аграрного сектору регіону та підвищення показників економічної та логістичної діяльності підприємства. Це дасть змогу розширити співпрацю з існуючими партнерами та налагодити діяльність з новими постачальниками зернової продукції», — розповідає Микола Мягченко, директор філії «Голопристанська».
Зауважимо, що усе збіжжя, яке «Нібулон» приймає на перевантажувальному терміналі філії «Голопристанська», відвантажується та доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд виключно водним транспортом.
Тепер, завдяки роботі більш потужного річкового підприємства, обсяг прийнятої сільгосппродукції зросте, а щороку автошляхи країни будуть розвантажені щонайменше на 12,5 тис. вантажівок», — стверджує Мягченко.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом