На аукціонах з розподілу зерновозів ЦТЛ знижуються ставки
З початку серпня АТ «Укрзалізниця» двічі проводило аукціони щодо права користування зерновозами філії «Центр транспортної логістики». Про це йшлося під час наради із представниками зернового ринку 4 серпня.
Торги в ЕТС «Прозорро.Продажі» проводилися 1 та 3 серпня.
Як розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, на аукціони 1 серпня виставляли вагоновідправки з 11 по 20 серпня. На них пропонувалося щодоби 218 вагонів (28 одиниць — в експортному сполученні, 190 — у внутрішньому). Експортні вагоновідправки реалізували всі. Цього разу за базової ставки 2267 грн/добу остаточні варіювались у діапазоні від 5,2 до 9,5 тис. грн/добу (зауважимо, що раніше вже двічі вартість вагонів перетинала позначку у 20 тис. грн/добу).
Водночас під час реалізації рухомого складу у внутрішньому сполученні вдалося реалізувати приблизно 70% вагоновідправок. Максимальна ставка становила 2351 грн/добу.
На аукціони, що відбулися 3 серпня, пропонувалися вагоновідправки, не реалізовані раніше та два експортні маршрути по 28 вагонів. Під час експортних торгів ставки зросли до 6 та 6,5 тис. грн/добу. У внутрішньому сполученні вартість користування зерновозами ЦТЛ підвищилася до 3350 грн/добу.
Окрім того, в УЗ анонсували проведення аукціонів сьогодні, 4 серпня, щодо експортних вагоновідправок. А 8 серпня розіграють зерновози з подачею під навантаження у третій декаді серпня. На них щодоби пропонуватимуться два експортні маршрути (по 28 вагонів у кожному) та 200 вагонів у внутрішньому сполученні.
Нагадаємо, раніше висловлювалася думка про те, що зміна розрахункової швидкості має привести ставки на вагони ЦТЛ до ринкового рівня.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом