Морпорт Ізмаїл за п’ять місяців виконав річний план обробки вантажів
Морський порт Ізмаїл на початку травня виконав річний план з вантажопереробки. Про це повідомила пресслужба Адміністрації морських портів України.
Так, станом на 08:00 годину 9 травня морський порт Ізмаїл виконав річний план з вантажопереробки в обсязі 6 млн 187 тис. тонн. Зазначається, що це – рекордні за всю історію існування порту темпи виконання річних показників.
“Найбільші обсяги з обробки вантажів демонструють оператори: ДП «Ізмаїльській морський торговельний порт» (2 млн. 656,4 тис. тонн), ПрАТ “Дунайсудноремонт” (1 млн. 289,5 тис. тонн), ПрАТ “ІРП “Дунайсудносервіс” (805,0 тис тонн). На першій позиції у номенклатурі вантажів морського порту Ізмаїл за обсягами перевантаження – хлібні вантажі, на другій – інша агропродукція (олія, шрот, соняшник), на третій – катуни”, – йдеться в повідомленні.
Потужності порту з експорту агропродукції збільшились завдяки введенню в дію причалів для вантажних операцій із зерновими та рослинною олією новими операторами терміналів – ВАТ “Дунайсудносервіс”, ПРАТ “Дунайсудноремонт”, ПРАТ “ІЦКК”, а також за рахунок будівництва нового терміналу ТОВ СП “Нібулон”.
“Збільшенню пропускної спроможності морського порту Ізмаїл, який сьогодні обробляє суттєву частку українського експорту, сприяло відновлення судноплавства у гирлі Бистре, збільшення акваторії МП Ізмаїл, та проведенні днопоглиблювальних робіт в акваторії порту. Дунайський кластер – це ключовий альтернативний шлях експорто-імпортної логістики, який є пріоритетним для подальшого розвитку для ДП «АМПУ»”, – підкреслив голова ДП “АМПУ” Юрій Литвин.
Нагадаємо, в березні прем’єр-міністрт Денис Шмигаль заявив, що Україна матиме через територію Молдови пряме залізничне вантажне сполучення з портом Рені.
8 травня віцепрем’єр-міністр із відновлення Олександр Кубраков заявив, що Україна отримала додатково $1,5 млрд від Дунайських портів після звільнення острова Зміїний.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом