Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію закрилися зростанням у понеділок
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію закрилися зростанням у понеділок після повідомлення про тижневе зростання минулого тижня, навіть незважаючи на те, що слабкі дані щодо експорту чинили тиск на контракт.
Базовий контракт на пальмову олію з постачанням у травні на Малайзійській біржі деривативів Бурси зріс на 15 ринггітів, або 0,39%, до 3868 ринггітів (810,05 доларів США) за метричну тонну на момент закриття біржі.
Експорт Малайзії з 1 по 25 лютого знизився на 11% порівняно з аналогічним періодом. Оскільки пальмовий олеїн продовжує коштувати дорожче за соєву олію вже більше місяця, перспективи експорту пальмової олії туманні», – сказала Сатья Варка, старший аналітик Fastmarkets Palm Oil Analytics, повідомляє Рейтер.
Учасники ринку також чекають на дані щодо обсягу виробництва за 1-20 лютого, які мають вийти цього тижня, які, за оцінками, будуть нижчими і можуть підтримати відновлення цін, додав він.
Контракт на соєву олію на Даляньській товарній біржі впав на 0,77%, а контракт на пальмову олію – на 0,11%. Тим часом ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго знизилися на 0,36 %.
На пальмову олію впливають зміни цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку світового ринку рослинних олій.
За даними незалежної інспекційної компанії AmSpec Agri, експорт малазійської продукції з пальмової олії за період з 1 по 25 лютого впав на 14,3% до 863 108 тонн із 1 006 930 тонн, відвантажених за той же період у січні.
За даними сюрвеєра Intertek Testing Services, експорт малазійських продуктів пальмової олії за той же період також впав на 10,7% до 951 409 метричних тонн із 1 064 778 метричних тонн, відправлених у січні.
Пальмова олія схиляється до повторного тестування підтримки на рівні 3813 ринггітів за метричну тонну, з добрими шансами прорватися нижче за цей рівень і впасти до 3789 ринггітів.
(1 долар = 4,7750 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом