Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію відступили від тримісячного максимуму
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію знижувалися у вівторок, відступивши від більш ніж тримісячного максимуму попереднього дня, завершивши три сесії зростання, хоча втрати були обмежені побоюваннями щодо глобальної пропозиції харчової олії та слабким ринггітом.
Контракт на пальмову олію з постачанням у вересні на Малайзійській біржі деривативів Bursa втратив 101 ринггіт, або 2,53%, і закрився на рівні 3884 ринггіти (835,45 долара США) за метричну тонну.
Трейдери чекають галузевих прогнозів щодо попиту та пропозиції пальмової олії в Малайзії в червні перед виходом даних Ради з пальмової олії Малайзії наступного тижня, щоб визначити наступний напрямок цін.
Звіт про посіви сої в США, більш повільне виробництво в Малайзії в червні, геополітична напруженість і слабкіша валюта ринггіту допомогли обмежити втрати, сказав Парамалінгам Супраманіям, директор брокерської компанії Pelindung Bestari в Селангорі, додавши, що відсутність попиту викликає деяке занепокоєння.
Стан посівів сої в США за останній тиждень погіршився, оскільки дощі не покращили умови, показали урядові дані у понеділок, що посилило побоювання щодо пропозиції після несподіваного скорочення посівних площ сої в країні.
Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго за ніч зросли на 2%, але у вівторок ринок був закритий у зв’язку з державним святом. Котирування найактивнішого контракту Даляня на соєву олію зросли на 0,8%, а контракти на пальмову олію знизилися на 0,3%.
На пальмову олію впливають коливання цін на супутні олії, які конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
У найбільшого покупця Індії імпорт пальмової олії у червні підскочив на 49% порівняно з попереднім місяцем до найвищого рівня за три місяці, оскільки покупці скористалися цінами, які впали до найнижчого рівня за 28 місяців, повідомили шість дилерів.
(1 долар = 4,6490 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом