Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію в середу завершили торги зростанням
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію в середу завершили торги зростанням, перервавши дводенне зниження, оскільки підтримку надали слабший рінггіт і сильніші ф’ючерси на сиру нафту.
Контракт на еталонну пальмову олію з постачанням у серпні на Малайзійській біржі деривативів Bursa зріс на 28 ринггітів, або на 0,83%, до 3406 ринггітів (767,98 доларів США) за тонну.
За словами трейдера з Куала-Лумпура, контракт виріс завдяки соєвій олії та харчових маслах Даляня у поєднанні зі слабкістю ринггіту, повідомляє oilworld.ru з посиланням на Рейтер.
Ринггіт MYR, торгова валюта пальми, впала на 0,48% по відношенню до долара до найнижчого рівня з листопада 2022 року, що зробило товар дешевшим для власників іноземної валюти.
Ціни на нафту зросли після того, як дані показали скорочення запасів та постачання палива в США, а також попередження міністра енергетики Саудівської Аравії спекулянтам про перспективи подальшого скорочення видобутку ОПЕК+
Котирування найбільш активного контракту Dalian на соєву олію впали на 1,2%, контракт на пальмову олію також упав на 1,2%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 0,06 %.
На пальмову олію впливають коливання цін на супутні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Sime Darby Plantation заявила, що ціни, як очікується, коливатимуться навколо поточних рівнів у найближчому майбутньому, при цьому цінова конкурентоспроможність залежатиме від перспектив пропозиції конкуруючих олій та політики Індонезії щодо експорту пальмової олії.
«Макроекономічні та геополітичні проблеми, у тому числі побоювання щодо уповільнення економічного зростання та високих відсоткових ставок, можуть обмежити потенціал зростання цін на сировинні товари», — йдеться у заяві біржі.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом