Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію продовжили зростання у вівторок
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію продовжили зростання у вівторок, встановивши курс на друге денне зростання завдяки сильнішим харчовим маслам Dalian та очікуванням скорочення поставок.
Базовий контракт на пальмову олію з постачанням у червні на Малайзійській біржі похідних інструментів Bursa зріс на 86 ринггітів, або на 2,4%, до 3662 ринггітів (833,22 долара США) за тонну до полудня.
За словами Багані, інвестори очікують, що запаси Малайзії на кінець березня впадуть нижче 2 млн тонн через збільшення експорту та зниження виробництва, а у квітні очікується подальше зниження через обмеження на експорт в Індонезії до кінця Рамадану, повідомляє Рейтер.
Експорт продукції з пальмової олії з Малайзії за період з 1 по 25 березня зріс на 18,5% порівняно з відвантаженнями з 1 по 25 лютого, повідомила у вівторок сюрвеєрська компанія Societe Generale de Surveillance.
Найбільш активний контракт Даляня на соєву олію піднявся на 1,9%, а контракт на пальмову олію додав 2,2%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго знизилися на 0,1%.
На пальмову олію впливають коливання цін на супутні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Проте ціни на нафту знизилися у вівторок після зростання на попередній сесії, оскільки ринки були зосереджені на розвитку банківської кризи та ознаках зміцнення попиту у Китаї.
Нижчі ціни на нафту роблять пальмову олію менш привабливим варіантом як сировина для біодизеля.
Пальмова олія може повернутися до мінімуму вересня 2022 року в 3220 рінггітів за тонну наступного кварталу, оскільки відскок від цього рівня закінчився, сказав технічний аналітик Reuters Ван Тао.
(1 долар = 4,3950 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом