Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію закрилися зниженням у вівторок
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію закрилися зниженням у вівторок після того, як опитування показало можливість збільшення запасів, оскільки виробництво зросло до п’ятимісячного максимуму, нижчий ринггіт надав деяку підтримку ринку.
Базовий контракт на пальмову олію з постачанням у серпні на Малайзійській біржі похідних інструментів Bursa впав на 61 ринггіт, або 1,8%, до 3320 ринггітів (720,96 доларів США) за тонну після двох послідовних сесій зростання.
Прогнозується, що запаси збільшаться на 6,8% порівняно з квітнем до 1,6 млн тонн, за середньою оцінкою дев’яти трейдерів та аналітиків, опитаних Reuters. Це приблизно на 5% більше ніж рік тому.
Виробництво у другому за величиною виробнику у світі зросте на 21% до 1,45 млн. тонн, найвищого рівня з грудня.
За словами керуючого директора TransGraph Consulting Нагараджа Меди, сприятливі погодні умови, збільшення кількості днів збирання врожаю та підвищення врожайності порівняно з попереднім місяцем сприяли зростанню виробництва.
Очікується, що експорт зросте на 0,7% до 1,08 млн. тонн через посилення конкуренції з боку більшого конкурента Індонезії, яка в останні тижні знизила свої експортні мита у спробі збільшити експорт.
Покупці найбільшого імпортера Індії скасували постачання дорогої пальмової олії та замінили її дешевшою соєвою та соняшниковою олією, внаслідок чого імпорт пальмової олії до Індії в травні впав до 27-місячного мінімуму, повідомили дилери Reuters.
Нещодавнє зниження базових цін на сиру пальмову олію в Малайзії, які цього року впали на 19%, допомогло підвищити її конкурентоспроможність порівняно з м’якими оліями.
Аналітики кажуть, що постачання з Малайзії, як очікується, збільшаться з червня через зростання виробництва та покращення попиту з боку основних напрямків.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом