Китай встановив новий рекорд імпорту яловичини у липні
У липні через китайську митницю пройшло 295 000 тонн партій яловичини, що потіснило попередній місячний рекорд 273 000 тонн, що спостерігався одинадцять місяців тому.
На ринку ходили розмови про значний тоннаж бразильського м’яса, яке очікує в китайських портах дозволу на ввезення. Бразилія відновила в липні свою ринкову частку на китайському ринку в 50%, якої вона вже досягла минулої весни і яку пізніше втратила з різних причин, до яких додалося самоембарго з лютого по березень, внаслідок чого в травні частка бразильського м’яса на ринку Китаю досягла мінімального. рівня 19%.
Втрачену Бразилією частку розділили між собою Аргентина та Уругвай (по 7%), Австралія (5%), США та Нова Зеландія (по 4%).
Аргентині вдалося зберегти комфортне друге місце з 17% у липні, хоч і нижче, ніж у середньому за попередні місяці.
З іншого боку, Уругвай продовжував втрачати частку ринку, опустившись нижче 10%, що траплялося лише двічі за останні 20 місяців, і наблизившись до звичайних ринкових частин Австралії, Нової Зеландії та США.
Ціни продовжують падати
Середня ціна на безкістне заморожене м’ясо досягла піку рік тому (22 липня, 7600 доларів США за тонну), після чого у березні минулого року вона безперервно падала до 5400 доларів США. Ніхто не наважується робити прогноз вартості на найближчі місяці, оскільки загальні результати китайської економіки гірші за очікування, активність уповільнюється і спостерігається дефляційний тиск.
З іншого боку, друге півріччя завжди було найактивнішим і найцікавішим з погляду імпорту м’яса.
Цього року Китай імпортував 1,52 млн. тонн м’яса, що на 100 тисяч (7%) більше, ніж за аналогічний період 2022 року, і на 230 тисяч (17%) більше, ніж у 2021 році.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом