Китай готується до рекордного врожаю зернових та олійних культур
Китай готується до ще одного року рекордного врожаю зернових та олійних культур, чому сприяють розширені посіви озимої пшениці та ріпаку, а також здорове зростання саджанців, повідомило у п’ятницю міністерство сільського господарства країни.
Другий за величиною виробник кукурудзи у світі повідомив про рекордний урожай кукурудзи в 288,8 мільйона метричних тонн минулого року, але продовжує прагнути до збільшення виробництва на тлі зростаючої напруженості у відносинах з деякими торговими партнерами, катастрофами, пов’язаними з кліматом, та військовими конфліктами.
Китай прагне збільшити виробництво зерна на 50 мільйонів тонн до 2030 року, приділяючи особливу увагу соєвим бобам та кукурудзі, хоча державні ЗМІ повідомляють, що виробництво зіткнулося з вузьким місцем.
Хороші ціни та державні субсидії спонукали фермерів розширити посівні площі озимої пшениці та ріпаку, сказав Пан Веньбо, генеральний директор міністерства з управління землеробством. Ці культури зазвичай збирають приблизно з квітня до травня.
«Я відвідав основні виробничі райони Хебей, Шаньдун, Хенань та Аньхой, і справді пшеничні поля здорові, міцні… хороші саджанці закладають основу для хорошого врожаю», — сказав Пань на прес-конференції.
Очікується, що площа посівів озимого ріпаку збільшиться на понад 2 млн му (133 333 га), збільшивши торішнє зростання, додав він.
У міністерстві заявили, що споживання сільськогосподарської продукції в Китаї продовжуватиме відновлюватися, причому попит буде зумовлений відновленням у туристичному та ресторанному секторах.
Імпульс попиту збільшуватиметься в міру подальшого відновлення економіки, сказав Лей Люгун, директор департаменту ринку та інформації міністерства сільського господарства.
Проте попит з боку виробничого та оптового секторів не відновився до очікуваного рівня, додав Лей.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом