KSG Agro формує запас сировини для виробництва комбікормів на 3 місяці
Агрохолдинг KSG Agro розпочав формування стратегічного – тримісячного – запасу сировини для виробництва комбікормів на власному комбікормовому заводі. Про це повідомили у компанії.
Мета такого кроку – забезпечення безперебійної роботи свинокомплексу з урахуванням ризику перерв у постачанні інгредієнтів комбікормів унаслідок тимчасового розриву логістичних ланцюжків в умовах воєнного часу.
Як повідомив голова ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, для цього компанія Cargill – постачальник преміксів для виробництва комбікормів – додатково збільшила ліміти на відвантаження.
Продукцію постачальника, що використовується для кормів і навіть комбікормів для маленьких поросят, холдинг доставляє на комбікормовий завод власним автотранспортом. Наразі вже здійснено дві поставки преміксів. Щомісячний обсяг поставок преміксів та спеціального комбікорму для новонароджених поросят компанія оцінює у 160 тонн.
Таким чином уже сформовано запас інгредієнтів для виробництва комбікормів:
- зернові (ячмінь, кукурудза, пшениця, трітікале, сорго, вирощені рослинницькими господарствами холдингу) – на чотири місяці;
- борошнисто-білкові (висівки, шрот соєвий, шрот соняшниковий, макуха соєва, олія) – на один місяць;
- премікси – на півтора місяці.
Найближчим часом KSG Agro має намір довести запас усіх видів інгредієнтів до обсягу, що дозволяє забезпечити тримісячне безперебійне виробництво комбікормів.
Наразі комбікормовий завод працює з максимальним завантаженням, зазначив Сергій Касьянов. Якщо раніше він працював в одну зміну з обсягом виробництва 100 тонн комбікормів на добу, то нині – у дві зміни з обсягом виробництва понад 200 тонн на добу.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом